Wybierz kategorię

Producenci

Jaxon kołowrotek Lucky LS

Jaxon kołowrotek Lucky LS Zobacz większe

Nowy produkt

JAXON LUCKY LS Nieduże, popularne kołowrotki dla początkujących wędkarzy. Alternatywne zastosowanie do łowienia podlodowego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Producent:
JAXON
JAXON

21,50 zł

Produkt występuje w 1 wariancie

Wybierz wariant produktu

Zadzwoń i zamów

Zadzwoń izamów

Możesz złożyć zamówienie telefonicznie dzwoniąc pod numer:
692 35 31 16 (w godzinach od 9.00 do 18.00)

Możesz również zostawić swój numer w polu poniżej. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Okres gwarancji (w latach): 2

0/5

(0 ocen)

Nieduże, popularne kołowrotki dla początkujących wędkarzy. Alternatywne zastosowanie do łowienia podlodowego.

 

Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. O ile w przypadku metody spławikowej klasyczne formy łowienia polegają na wykorzystaniu długich wędzisk bez przelotek i bez kołowrotka, o tyle w praktycznie każdej innej metodzie kołowrotek jest niezastąpiony, bez niego po prostu nie możemy łowić.

W kołowrotku kluczowe znaczenie odgrywa koncepcja konstrukcji mechanizmu, jakość materiałów i spasowanie poszczególnych elementów. System nawoju żyłki na szpulę ma bezpośredni wpływ na dystans i celność rzutów. Z kolei odpowiednio skonstruowany, precyzyjny hamulec pozwala wędkarzowi na skuteczny hol bardzo dużych ryb przy wykorzystaniu delikatnego sprzętu. Inne zadania stoją przed mniejszymi kołowrotkami do łowienia na lżejsze zestawy, inaczej muszą być przygotowane duże kołowrotki do łowienia w morzu na bardzo ciężkie przynęty. W trakcie prac nad przygotowaniem naszej oferty kołowrotków szczególną uwagę przywiązywaliśmy do jakości zastosowanych materiałów.

Przyświecał nam jeden cel – zapewnienie wędkarzowi maksymalnego komfortu podczas łowienia. W ofercie szeroka gama kołowrotków spinningowych, gruntowych, morskich, muchowych oraz multiplikatory.

Napisz recenzję

Jaxon kołowrotek Lucky LS

Jaxon kołowrotek Lucky LS

JAXON LUCKY LS Nieduże, popularne kołowrotki dla początkujących wędkarzy. Alternatywne zastosowanie do łowienia podlodowego.

WielkośćŁożyskaPrzełożeniePoj. Szp.WagaCenaDostępnośćKup teraz
50011:5,20,20/140 mm/m144 g21,50 zł
Niedostępny

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Ilość:
Kod: KJ-LSA050