Wybierz kategorię

Producenci

Kołowrotek Spro RedArc The Legend - powrót legendy w nowym wydaniu

14 lat temu firma Spro wypuściła na rynek kołowrotek. Wyjątkowo trwały, dobrze wyważony, idealnie nawijający żyłkę… RedArc Tuff-Body został hitem, otrzymał ogromną ilość nagród i wyróżnień, z których najważniejszą jest uznanie i zadowolenie użytkowników. Po długim oczekiwaniu pojawił się wreszcie godny następca – nowy Spro RedArc The Legend!

Pierwsze pozytywne wrażenie to zmiana samego opakowania – Legend znajduje się w eleganckim czarnym pudełku z delikatnie zaznaczoną nazwą. Wewnątrz znajdujemy kołowrotek w miękkim pokrowcu. Nowy RedArc jest w kolorze czerwieni z elementami czerni. Całość w matowym wykończeniu, co bardzo korzystnie wpływa na jego walory estetyczne.

Następca starego RedArca pracuje równie płynnie, bez szumów. Precyzyjny hamulec można dokładnie regulować. W nowym modelu została zmieniona korbka – jest idealna, jeśli chodzi o ułożenie w dłoni.

RedArc The Legend nie ma niestety zapasowej szpuli w komplecie. Jednak wszystkich posiadaczy starych RedArców możemy pocieszyć faktem, że szpule od nich pasują do nowych modeli Legend.

U nas pojawił się już nowy RedArc The Legend i jesteśmy nim naprawdę zachwyceni. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się większych modeli (obecnie dostępne są wielkości 1000 i 2000, natomiast 3000 i 4000 dopiero się pojawią), a przede wszystkim Waszych wrażeń!