Wybierz kategorię

Producenci

Dragon wędka HM69 Sting

Promocja Dragon wędka HM69 Sting Zobacz większe

Nowy produkt

lekkie wędzisko o ekstremalnie szybkiej akcji, rewelacyjnie czułe. Podczas testów jeden z członków Team Dragon żartował, że ten kij pozwala wyczuć, kiedy ogonek ripper wahnął się w prawą, a kiedy w lewą stronę.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Producent:
DRAGON
DRAGON

690,00 zł

-380,00 zł

1 070,00 zł

Produkt występuje w 1 wariancie

Wybierz wariant produktu

Zadzwoń i zamów

Zadzwoń izamów

Możesz złożyć zamówienie telefonicznie dzwoniąc pod numer:
692 35 31 16 (w godzinach od 9.00 do 18.00)

Możesz również zostawić swój numer w polu poniżej. Oddzwonimy i pomożemy zrealizować zamówienie.

Okres gwarancji (w latach): 2

0/5

(0 ocen)

Lekkie wędzisko o ekstremalnie szybkiej akcji, rewelacyjnie czułe. Podczas testów jeden z członków Team Dragon żartował, że ten kij pozwala wyczuć, kiedy ogonek ripper wahnął się w prawą, a kiedy w lewą stronę.


Wędziska z serii HM62 były pierwszymi spinningami klasy Hi-End w ofercie firmy Dragon. Od samego początku przyświecała nam idea skonstruowania wędki o parametrach użytkowych i jakości wykonania na najwyższym, światowym poziomie. Jednocześnie wymagaliśmy od nich nieprzeciętnej wytrzymałości, kierując je do wędkarzy- profesjonalistów jako tzw. grupy docelowej. W kilka lat po wprowadzeniu serii HM62 na rynek, przyszedł czas na ich gruntowną przebudowę związaną z unowocześnieniem materiałowym, swoistym "faceliftingiem" w zakresie wykończenia oraz wprowadzeniem nowych rozwiązań związanych z zapotrzebowaniem rynku na wędziska przeznaczone do nowoczesnych metod wędkarstwa spinningowego. Tak powstała idea stworzenia nowej klasy - wędzisk HM69.


Nowa seria Dragon HM69 to jedna z najnowocześniejszych konstrukcji w zakresie budowy wędzisk, dostępna obecnie na światowym rynku. W blankach zastosowano zmodyfikowaną konstrukcję CGT, opartą o kilka odmian grafitu japońskiej firmy TORAY, dobieranych specyficznie do przeznaczenia wędziska:

  • grafit wysokomodułowy 69 mln PSI jako podstawę każdej z konstrukcji;
  • grafit wysokomodułowy 52 mln PSI o podwyższonej wytrzymałości jako drugi co do znaczenia komponent w budowie najmocniejszych wędzisk spinningowych;
  • grafit 30 mln PSI wymieszany z pojedynczymi włóknami typu Fiber Glass, zastosowany jako element osnowy rdzenia dla zwiększenia wytrzymałości i odporności na przeciążenia oraz na uszkodzenia mechaniczne.


Rewelacyjna konstrukcja zmodyfikowanych blanków HM69, to oczywiście nie wszystko. Jako druga firma na świecie wprowadzamy absolutną nowość w dziedzinie konstrukcji uchwytu do kołowrotka - tzw. pierścienie i tubę rezonansową. Dzięki nim każda z naszych wędek przenosi sygnał brania wielokrotnie wzmocniony, a efekt opisywany przez naszych testerów jest podobny do silnego impulsu elektrycznego wysłanego bezpośrednio do mięśni naszego przedramienia, co umożliwia błyskawiczną i skuteczną reakcję na najdelikatniejsze nawet branie.


Nowe HM-y z serii 69 są jednocześnie lekkie i sztywne, ale i nadzwyczaj wytrzymałe, posiadają bardzo szybką, szczytową akcję a podczas holu uginają się niemal do paraboli. NIEMOŻLIWE? Według wszelkich opinii osób które miały już do czynienia z naszymi nowymi konstrukcjami, wędki są dokładnie takie jak w powyższym opisie a "nawet bardziej" jak mawia pewien znany polityk.


Jeżeli do tego dodać portugalski korek klasy AAA (Extra Premium), uchwyty do mocowania kołowrotka firmy Fuji, przelotki Fuji Alconite i Fuji SiC oraz omotki firmy Gudebrod uzyskamy autentyczny wędkarski HI-END, klasę dostępną jedynie dla wędzisk ze znakiem Dragona.

Napisz recenzję

Dragon wędka HM69 Sting

Dragon wędka HM69 Sting

lekkie wędzisko o ekstremalnie szybkiej akcji, rewelacyjnie czułe. Podczas testów jeden z członków Team Dragon żartował, że ten kij pozwala wyczuć, kiedy ogonek ripper wahnął się w prawą, a kiedy w lewą stronę.

DługośćC.W.WagaIl. CzęściDł. trans.CenaDostępnośćKup teraz
2.75 m4-18 g171 g2141 cm1 070,00 zł690,00 zł
Dostępny

Wysyłka 3-10 dni

Ilość:
Kod: PDF-W29-81-275