Czy Wam też zaczyna się udzielać świąteczna atmosfera? Nam z pewnością i nie możemy się już doczekać zbliżających się świąt. Skoro tak nie mogło zabraknąć bożonarodzeniowych prezentów. Te w tym roku wybrać możecie sobie sami. My postanowiliśmy podarować Wam niskie ceny i wiele promocji. Nie mamy wątpliwości, że wyprzedaże sprzętu wędkarskiego to coś, na co czekacie z utęsknieniem. W hurtowni wędkarskiej TAMAJ oferujemy je Państwu przez cały rok. Ich największa liczba pojawia się natomiast w okresie świąteczno-noworocznym.

Dlaczego warto korzystać z naszych promocji?

Wyprzedaże sprzętu wędkarskiego na tamaj.pl to znakomite oferty sprzedaży sprzętu i akcesoriów wędkarskich. W swojej ofercie promocyjnej posiadamy mnóstwo produktów, dzięki czemu przy relatywnie niskiej cenie skompletujesz swój sprzęt wędkarski czy nabędziesz tak niezbędne Ci akcesoria. To wszystko oferujemy Wam po znacznie niższej niż normalnie cenie.

Swoim Klientom oferujemy nowe i pełnowartościowe produkty najlepszych marek, które są wiodącymi producentami sprzętu wędkarskiego. To szansa nabycia wysokiej jakości produktów w promocyjnych cenach.

Co znajdziesz wśród wyprzedaży?

Wyprzedaże sprzętu wędkarskiego tamaj.pl to okazja skompletowania sprzętu obejmującego różne kategorie. Oferujemy Państwu między innymi:

* kołowrotki (spinningowe z przednim hamulcem, karpiowe z wolnym biegiem, tylnym i przednim hamulcem)
* wędki (karpiowe, spinningowe, matchowe, baty)
* odzież wędkarską
* najróżniejsze akcesoria

wyprzedaże sprzętu wędkarskiego

Gdzie szukać promocji na tamaj.pl?

Promocji hurtowni tamaj.pl szukajcie na naszej stronie internetowej. Do strefy Niskich Cen przejdziecie, klikając w zakładkę PROMOCJE. Dział ten aktualizujemy na bieżąco. Zachęcamy więc do regularnych wizyt w tym miejscu.

Przypominamy, że przed zakupem możecie się Państwo z nami skontaktować, korzystając z kilku możliwości kontaktu:

* telefonicznie: 692 353 116 – zapytania dotyczące zamówień i dostępności towarów, 604 596 016 – pomoc w doborze sprzętu oraz informacje o produktach, 915 732 960
* mailowo: zamowienia@tamaj.pl – zapytania dotyczące zamówień i dostępności towarów, sklep@tamaj.pl – pomoc w doborze sprzętu oraz informacje o produktach
* Gadu-Gadu: 17252528
* za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się TUTAJ

Zapraszamy też do siedziby naszej hurtowni przy ulicy Mazurskiej 8 w Stargardzie.

Pamiętajcie, że wyprzedaże sprzętu wędkarskiego to doskonała okazja na zakup wędek, kołowrotków czy wszelkich akcesoriów wędkarskich dla siebie lub kogoś z bliskich. Nie zwlekaj i nabądź coś, co jest Ci potrzebne i nie przepłacaj. Zapraszamy!